село Побєда

 

Антикорупційні заходи
 

 

У К Р А Ї Н А

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

МІСТА МАР'ЇНКА ТА СЕЛА ПОБЄДА

МАР′ЇНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

21.01. 2016 р. № 2-2

               м.Мар’їнка

 

 

Про затвердження плану

заходів із відзначення у 2016 році

Дня Соборності України в місті Мар’їнка

 

 

На виконання Указу Президента України від 30.12.2015 року №731/2015 «Про відзначення у 2016 році Дня Соборності України», розпорядження голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації від 19.01.2016 № 13 «Про затвердження районного плану заходів із відзначення у 2016 році Дня Соборності України в Мар′їнському районі» керуючись, п. 8 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» та з метою організації відзначення у 2016 році Дня Соборності України, подальшої консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу::

 

1. Затвердити міський план заходів із відзначення у 2016 році  Дня Соборності України в м.Мар′їнка (додається).

 

2. Заходи місцевого рівня провести за рахунок передбачених асигнувань на їх виконання  в  місцевому бюджеті на 2016 рік та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Керівник військово-цивільної

адміністрації                                                                                             О.О. Тесля

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО        

Розпорядження

керівника

військово-цивільної адміністрації

21.01.2016   №  2-2

 

 

ПЛАН ЗАХОДІВ

з відзначення у 2016 році Дня Соборності України у м.Мар′їнка

 

з/п

Назва заходу

Термін

виконання

Відповідальні

виконавці

 

I. Провести:  

1)

урочистості за участю керівників місцевих органів виконавчої влади, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, громадських об′єднань та релігійних організацій, приурочені 97-й річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

22 січня

Військово-цивільна адміністрація м.Мар’їнка, Мар′їнський РБК

 

2)

покладання квітів до пам′ятників, пам′ятних знаків та місць поховань видатних діячів Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, борців за незалежність України у ХХ столітті.

22 січня

Військово-цивільна адміністрація м.Мар’їнка

3)

молебень за єдність та мир в Україні

22 січня

Військово-цивільна адміністрація м.Мар’їнка, релігійні організації (за згодою)

4)

заходи з ремонту, реставрації, упорядкування існуючих пам′ятників, меморіальних дошок, братських могил інших місць поховань поховань видатних діячів Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, борців за незалежність України у ХХ столітті.

протягом року

Військово-цивільна адміністрація м.Мар’їнка

5)

в навчальних закладах інформаційно-пропагандистські заходи, інформаційні та тематичні виховні години, бесіди, тематичні уроки, уроки історичної пам′яті, лекції-семінари, виставки малюнків, приурочені 97-й річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

січень

ЗОШ №1 та № 2 м.Мар′їнка, військово-цивільна адміністрація м.Мар’їнка

6)

в РБК показ документальних фільмів, тематичні виставки архівних документів, фотоматеріалів, творів мистецтва, книжкові виставки, вечори-реквієми, а також виступи творчих колективів, діячів культури і мистецтв, присвячених історії національно-визвольних змагань в Україні на початку ХХ століття, боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України

січень

Мар′нський РБК, військово-цивільна адміністрація м.Мар’їнка

 

Забезпечити:

7)

місцях проведення заходів із відзначення Дня Соборності України медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний нагляд, охорону громадського порядку

22 січня

Мар'їнська АЗПСМ КЗ ЦПМСД, Мар′їнський ВП Волноваського ВП ГУ НП України в Донецькій області

 

8)

Сприяння громадським об′єднанням, благодійним організаціям, окремим громадянам у їх діяльності щодо консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виконання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минули та сьогодення Українського народу.

протягом року

 

Військово-цивільна адміністрація м.Мар’їнка

         

 

 

Заходи з відзначення у 2016 році Дня Соборності України в м.Мар′їнка підготовлено діловодом в військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка

 

 

 

Діловод                                                                                              І.М.Владімірова

 

 


У К Р А Ї Н А

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

МІСТА МАР'ЇНКА ТА СЕЛА ПОБЄДА

МАР′ЇНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

28.01. 2016р. № _4_

               м.Мар’їнка 

 

 

Про План заходів щодо запобігання

і протидії корупційним правопорушенням на 2016 рік

 

 

Керуючись законами України «Про запобігання корупції», «Про внесення змін до деяких Законів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення», «Про державну службу», пунктом 8 частини 3 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», на виконання розпорядження голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації від 11.01.2016 № 1-к , з метою поліпшення роботи щодо реалізації державної антикорупційної політики:

1. Затвердити План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням на 2016 рік (далі – План заходів), що додається.

2. Відповідальним виконавцям про стан виконання розпорядження інформувати відділ юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи та сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації до 15 грудня 2016 року для підготовки звіту та узагальнюючої інформації.

3. Відповідальній особі, спеціалісту 1 категорії  юрисконсульту за координацію, організацію та виконання роботи з питань запобігання і протидії корупції у військово-цивільній адміністрації та дотриманням заходів із запобігання порушень антикорупційного законодавства, надавати до відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи необхідну щоквартальну і щорічну звітність та інформацію відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції».

4. Контроль виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Керівник військово-цивільної

адміністрації                                                                                          О.О.Тесля

 

               ЗАТВЕРДЖЕНО

               Розпорядження

               керівника

               військово-цивільної

               адміністрації

                                                                 28.01.2016 № 4

 

ПЛАН

заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням

на 2016 рік 

 

1. Забезпечити функціонування, ведення та своєчасне оновлення веб-сторінок та розділу щодо боротьби з корупцією, інших електронних ресурсів органів (інституцій), залучених до надання адміністративних послуг, що містять інформацію, необхідну для отримання адміністративних послуг.

 

Спеціаліст 1-ї категорії юрисконсульт,  спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи, спеціаліст 1 категорії  по роботі із  зверненнями  громадян, інші працівники військово-цивільної адміністрації

Постійно

 

2. Удосконалити системи надання адміністративних послуг, скорочення кількості взаємодій споживачів з суб’єктами надання адміністративних послуг за рахунок покращення внутрішньої інформаційної та документаційної комунікації.

Спеціаліст 1 категорії  по роботі із  зверненнями  громадян, інші працівники військово-цивільної адміністрації Постійно

 

3. Забезпечити подання державними службовцями військово-цивільної адміністрації декларацій про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за відповідний звітний період.

Спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи, працівники військово-цивільної адміністрації

Лютий – березень

 

4. Забезпечити попередження державних службовців військово-цивільної адміністрації, які звільняються або іншим чином припиняють свою діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави про подання декларацій про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру визначеним законодавством шляхом.

Спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи, працівники військово-цивільної адміністрації

Постійно

 

5. Забезпечити направлення до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, копій декларацій державних службовців апарату та працівників військово-цивільної адміністрації, та осіб, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, за відповідний звітний період.

 

Спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи

Протягом 10 днів з дня одержання декларацій

 

6. Оприлюднювати відомості, зазначені у декларації (в тому числі у поданій на заміну декларації з достовірними відомостями) керівника військово-цивільної адміністрації та його заступників, за порядком визначеним законодавством.

 

Спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи

Протягом 30 днів з дня їх подання

 

7. Забезпечити вільний доступ громадськості до ознайомлення та обговорення проектів нормативно-правових актів, які готуються військово-цивільною адміністрацією шляхом опублікування на офіційному веб-сайті військово-цивільної адміністрації м.Мар′їнка та с.Побєда.

 

Діловод, спеціаліст 1 категорії  по роботі із  зверненнями  громадян, працівники військово-цивільної адміністрації Постійно

 

8. Висвітлення діяльності військово-цивільної адміністрації м.Мар′їнка та с.Побєда у засобах масової інформації та/або шляхом опублікування на офіційному веб-сайті військово-цивільної адміністрації м.Мар′їнка та с.Побєда. 

     Діловод, спеціаліст 1 категорії  по роботі   

     із  зверненнями  громадян, працівники     

     військово-цивільної адміністрації

     Постійно

 

9. Запровадити дієвий механізм зворотного зв’язку з громадськістю щодо повідомлень про факти корупційних правопорушень в місті.

 

Спеціаліст 1-ї категорії юрисконсульт, працівники військово- цивільної адміністрації, Мар’їнське відділення Волноваського відділу поліції ГУ МВС України в Донецькій області, міжрайонне відділення управління Служби безпеки України Донецькій області

Протягом року

 

10. Надавати Нацдержслужбі України інформацію про осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які звільненні з посади у зв’язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення.

Спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи

Щокварталу до 20 числа останнього місяця кварталу

 

11. Оприлюднювати в засобах масової інформації матеріалів про вжиті заходи щодо запобігання і протидії корупції та про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень

 

Спеціаліст 1-ї категорії юрисконсульт,  спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи, спеціаліст 1 категорії  по роботі із  зверненнями  громадян, інші працівники військово-цивільної адміністрації

Протягом року

 

12. Проводити навчання з посадовими особами військово-цивільної адміністрації, на яких підвищити рівень обізнаності основних норм антикорупційного законодавства.

 

Спеціаліст 1-ї категорії юрисконсульт,  спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи Постійно

 

13. Забезпечити якісний добір і розстановку кадрів на засадах неупередженого конкурсного відбору, щорічну оцінку виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань.

 

Спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи Постійно

 

14. Проводити роз'яснювальну роботу, спрямовану на запобігання та протидію корупційним проявам в органах виконавчої влади, зосередивши особливу увагу на знання державними службовцями вимог чинного законодавства та нормативно-правових актів України з питань державної служби та антикорупційної політики.

 

Заступники керівника військово-цивільної адміністрації

Постійно

 

15. Забезпечити попередження осіб, які претендують на зайняття посад державних службовців, про спеціальні обмеження, встановлені законами України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції».

 

Заступники керівника військово-цивільної адміністрації, спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи

Постійно  

 

16. Вжити відповідні заходи щодо реагування на правопорушення державних службовців, пов'язаних з корупцією, відповідно до статті 30 Закону України "Про державну службу".

 

Спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи Постійно

 

17. Проводити семінар-навчання з новопризначеними державними службовцями з питань запобігання та протидії корупції і дотримання етики поведінки державного службовця.

Заступники керівника військово-цивільної адміністрації, спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи

Постійно

 

18. Висвітлювати на офіційному веб-сайті військово-цивільної адміністрації м.Мар′їнка та с.Побєда інформацію про заходи щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в апараті військово-цивільної адміністрації.

 

Спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи Постійно

 

19. Забезпечити додержання законодавства в бюджетній сфері, вжити заходи протидії незаконному розподілу, розкраданню, нецільовому використанню бюджетних коштів.

Працівники військово-цивільної адміністрації  

Постійно

 

20. Зосередити зусилля на активізації протидії тіньовій економіці, підвищення результативності у профілактиці та боротьбі з будь-якими проявами корупції серед державних службовців, розкраданнями та марнотратством державних коштів і майна, корисливими проявами.

 

Працівники військово-цивільної адміністрації  

Постійно

 

21. Розглядати на нарадах питання про стан криміногенної ситуації та додержання антикорупційного законодавства в районі.

 

Спеціаліст 1-ї категорії юрисконсульт,  працівники військово-цивільної адміністрації

Щокварталу

 

22. Здійснювати контроль за додержанням вимог законодавства щодо заборони державним службовцям займатися підприємницькою діяльністю, обмежень щодо роботи близьких осіб.

 

Спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи, працівники військово-цивільної адміністрації

Постійно

 

23. Надавати до управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції Донецької облдержадміністрації узагальнені відомості про результати ініційованих органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади спеціальних перевірок стосовно осіб, які претендують

на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи Протягом року за необхідністю  

 

24. Проводити службові розслідування (перевірки) у випадку недодержання державними службовцями військово-цивільної адміністрації законодавства про державну службу, про запобігання і протидію корупційним правопорушенням.

Спеціаліст 1-ї категорії юрисконсульт,  спеціаліст 1 категорії  з кадрової роботи Постійно

 

 

 

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням на 2016 рік підготовлено діловодом в військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка.

 

 

 

Діловод                                                                                              І.М.Владімірова

 

 

 

У К Р А Ї Н А

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

МІСТА МАР'ЇНКА ТА СЕЛА ПОБЄДА

МАР′ЇНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

28.01. 2016р. № _4_                                      м.Мар’їнка

 

 

 

Про План заходів щодо запобігання

і протидії корупційним правопорушенням на 2016 рік

 

 

Керуючись законами України «Про запобігання корупції», «Про внесення змін до деяких Законів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення», «Про державну службу», пунктом 8 частини 3 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», на виконання розпорядження голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації від 11.01.2016 № 1-к , з метою поліпшення роботи щодо реалізації державної антикорупційної політики:

 

1. Затвердити План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням на 2016 рік (далі – План заходів), що додається.

 

2. Відповідальним виконавцям про стан виконання розпорядження інформувати відділ юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи та сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації до 15 грудня 2016 року для підготовки звіту та узагальнюючої інформації.

 

3. Відповідальній особі, спеціалісту 1 категорії  юрисконсульту за координацію, організацію та виконання роботи з питань запобігання і протидії корупції у військово-цивільній адміністрації та дотриманням заходів із запобігання порушень антикорупційного законодавства, надавати до відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи необхідну щоквартальну і щорічну звітність та інформацію відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції».

 

 

 

 

4. Координацію роботи за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника керівника військово-цивільної адміністрації Малашка Ю.А., контроль залишаю за собою.

 

 

 

 

Керівник військово-цивільної

адміністрації                                                                                          О.О.ТесляОбновлен 04 мая 2016. Создан 24 янв 2016