село Побєда

 

Новини міста
   

   При підтримці Гуманітарної місії «ПРОЛІСКА» та військово-цивільної адміністрації м. Мар´їнка, 11 дітей нашого міста були оздоровлені у дитячо-оздоровчому таборі психологічної реабілітації «Лісова застава», який знаходиться поблизу м. Києва. Для дітей була організована чудова навчально – розважальна програма: різноманітні екскурсії, ігри, творчі заняття, на яких діти вчилися малювати, пекти тістечка.

Повернувшись з відпочинку діти спільно із спеціалістом по роботі з дітьми та молоддю ВЦА м. Мар’їнка відвідали одиноких бабусь та дідусів, яким привезли набори сухих борщів, які самі готували в дитячому таборі.

 

 

01.04.2015р. спеціалісти військово-цивільної адміністрації м. Мар´їнка відвідали мешканців с. Побєда з метою забезпечення  людей з особливими потребами та пенсіонерів медичними аптечками першої необхідності від благодійної організації Карітас.

 

 

  28 березня в Мар'їнській районній бібліотеці для дітей відбулося свято книги "Літературні мандри в країну Читай місто", де учні молодших класів Мар'їнської ЗОШ №2 разом з казковими героями мандрували дорогами казок, перепливали ріку Поезії. Діти брали активну участь у літературних вікторинах і самі декламували вірші. А щоб шлях до "Читай міста" був легкий, разом з організаторами дійства співали веселі дитячі пісні про дружбу.

 

   У наш вік інформаційних технологій телебачення, відео, комп'ютери все частіше витісняють книжку. Тому за сприянням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації 24.03.2016 року до прифронтового містечка Мар’їнка завітав талановитий літератор та автор багатьох дитячих книжок Микита Кашницький. Зустріч учнів двох Мар’їнських шкіл № 1 та № 2 з дитячим письменником відбулась у Мар’їнській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Автор презентував свої книги «Уроки мужності» та «Я вірю в Україну» (видавництво «Самміт-книга» за пiдтримки Комітету науки та освiти Верховної Ради України, департаменту освiти і науки Донецької облдержадміністрації). Микита Вікторович багато розповідав про історію написання своїх оповідань, війну на Донбасі взагалі.

Харизматичний, мужній, щирий, та, безумовно, талановитий автор відразу зацікавив та розташував до себе учнів. Майже з перших хвилин діти включилися в діалог та з задоволенням спілкувалися з гостем. Спілкування з дітьми було в теплій, невимушеній та доброзичливій атмосфері. Автор запропонував учням взяти участь у конкурсі «Книжкові майстри», де учням необхідно зробити книжку своїми руками, не використовуючи комп’ютер. Беручi за опору загальнолюдськi цiнностi, мораль, любов, його твори сприяють змiцненню українського суспiльства, зменшенню в ньому ворожнечi та агресiї, роблять свiй внесок у важливу та надзвичайно актуальну сьогоднi справу виховання пiдростаючого поколiння. Результатами зустрічі залишились задоволені і діти, і батьки. Кожен з присутніх отримав позитивні враження, а шкільні бібліотеки отримали від письменника його книжки та Біблії. Пан Кашницький обіцяв навідатися до нашого міста ще раз.