село Побєда

 

Робота ВЦА
 Станом на 18 квітня 2017 року, передано до УПСЗН Мар'їнського району 228 заяв, про призначення житлової субсидії жителям м.Мар'їнка та с.Побєда.

 

 

Спеціалістом 1 категорії юрисконсультом військово-цивільної адміністрації м. Мар’їнка та с. Побєда постійно ведеться  договірна робота. На  теперішній час  укладені цивільно-правові договори з робітниками, які виконують роботи  по санітарному очищенню та озелененню міста. Станом на 1 травня 2016 року прийнято на роботу 10 працівників.

Також укладено договори:

-  про транспортне забеспечення евакуації населення м. Мар’їнка при надзвичайних ситуаціях з ФОП Тімохін В.О.(м. Вугледар) та ТОВ                   « АВТО-ЕКСПРЕС» (м. Волноваха);

 -договір купівлі-продажу нафтопродуктів  (паливо)  з ТОВ «Параллель-ОПТ»;

- договір  з Мар»їнським КП «Промінь» на постачання питної води;

-договір оренди автомобіля;

- договір на постачання електричества з  ПАТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

-договір поставки  зелених насаджень ( туї, можжевельник) з ФОП Масюк В.В. м. Красноармійськ;

- договір поставки господарських матеріалів з ПП «Юг-Сервіс» та ФОП Коненкова О.Ф.

Також у зв’язку з необхідністю приведення назв вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території міста Мар’їнка у відповідність із вимогами Закону України « Про засудження комуністичного  та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи протокол комісії з питань найменування вулиць (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території міста Мар’їнка, керуючись Законом України  « Про засудження комуністичного  та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись п.8 ст.6 Закону України « Про військово-цивільні адміністрації» проведена робота по перейменуванню вулиць м. Мар’їнка.

Спеціаліст 1 категорії юрисконсульт  ВЦА м. Мар’їнка співпрацює з   кримінально-виконавчою інспекцією УДПС України, Мар’їнським районним судом, а саме:

в провадженні Мар’їнського суду знаходяться  цивільні справи  Стрибіж С.П. про визнання права власності на спадкове майно; Токманінова А.В. про встановлення факту належності домоволодіння; Ляш А.В. про встановлення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, де  військово-цивільна адміністрація м. Мар’їнка виступає  зацікавленною особою або відповідачем по справі.Обновлен 17 апр 2017. Создан 10 мар 2016